Reklama

Reklama

Overwatch: Ashe po raz kolejny świetnie "ożywiona"

​Postać Ashe z Overwatcha w ostatnich tygodniach jest jedną z najchętniej cosplayowanych bohaterek z gier wideo. Okazuje się, że znana cosplayerka nosząca pseudonim "Melamori" również postanowiła "ożywić" Ashe.

Overwatch wyprodukowany przez studio Blizzarda jest obecnie jednym z najpopularniejszych na rynku tytułów z gatunku gier strzelanek pierwszoosobowych. Szczególną popularność zdobył w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozgrywane są zawody o nazwie Overwatch League. Runda zasadnicza czwartego sezonu trwała od kwietnia do sierpnia, a w drugiej połowie września odbyła się faza pucharowa.

Partnerami zajmującymi się transmisją były tak znane firmy jak YouTube czy Sport1 - czołowa niemiecka stacja telewizyjna o tematyce sportowej. Za zwycięstwo najlepsza drużyna otrzymała półtora miliona dolarów. Jest to wyższa nagroda niż za podniesienie pucharu rangi Major w CS:GO. W Europie Overwatch nie zdobył ogromnej sławy, choć jest znany.

Reklama

Gra tworzy również inspirację dla twórców cosplayów - zwanych cosplayerami. Overwatch oferuje wiele postaci, które są świetnie narysowane, a dzięki temu ich "ożywieniu" w realnym świecie jest bardzo dobrym pomysłem. Na jeden z nich wpadła artystka znana pod pseudonimem "Melamori".

Kobieta jest dość rozpoznawalna na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 60 tysięcy fanów, co jest bardzo dobrym wynikiem na tym portalu społecznościowym. Kobieta zachwyciła wielu obserwujących swoim najnowszym projektem - cosplayem Ashe.

Kostium rodem z dzikiego zachodu zaimponował wielu użytkownikom Instagrama. Okazały kapelusz, doskonały makijaż, podkreślający urodę i przypominający pierwowzór z gry były naprawdę świetne. Artystka nie zapomniała również o tym, by dopracować takie szczegóły jak bransoletkę czy pasek do spodni. Eksperci podkreślają również, że stylizacja włosów jest na najwyższym poziomie i wręcz kopiuje wygląd Ashe znany z Overwatcha.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy