Reklama

Reklama

Overwatch: Cosplay Ashe zdobył serca fanów

​Ashe to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych postaci z Overwatcha. Cosplayerzy często inspirują się nią, by stworzyć "ożywienie" tej bohaterki. Tym razem sztuki tej dokonała jedna z mniej znanych twórczyń.

Ashe legendarną postacią Overwatcha

Overwatch jest jednym z najczęściej cosplayowanych tytułów growych. Zawdzięcza to świetnie stworzonym postaciom, które po "ożywieniu" wyglądają znakomicie. Najbardziej wyrazista jest ich kolorystyka. Projektanci w Blizzard Entertainment zrobili naprawdę kawał dobrej roboty. Gra oprócz popularności wśród graczy, jest rozchwytywana także przez artystów. Jedną z najczęściej odtwarzanych w realnej rzeczywistości jest Ashe.

To postać, która ma bardzo ofensywne usposobienie. Jej rolą jest nacieranie na przeciwnika. Nawet jej wygląd jest w stylu kowboja, sugeruje to waleczność i nieustępliwość. Najważniejszymi broniami, jakimi się posługuje Ashe jest karabin półautomatyczny "Żmija", obrzyn oraz...dynamit. Wygląda zatem na to, że gra tą postacią jest bardzo wybuchowa.

Reklama

Teraz jedna z niszowych cosplayerek zdecydowała się na "ożywienie" tej bohaterki. Trzeba przyznać, że odwzorowanie udało się znakomicie artystce. Publiczność na Instagramie i Reddicie była oszołomiona nowym pomysłem.

Najpierw Yennefer, teraz Ashe. Cosplayerka podbija sieć

Artystka znana w sieci pod pseudonimem "Sweet_Calamity" nie należy do najbardziej znanych cosplayerek. W mediach społecznościowych śledzi ją raptem kilka tysięcy internautów. Jednak śmiało można stwierdzić, że kobieta jest bardzo niedoceniona. Jej projekty wyglądają znakomicie i są wykonwane w największych możliwych detalach.

Jakiś czas temu na Instagramie mogliśmy podziwiać jej “ożywienie" słynnej Yennefer z Wiedźmina. Projekty te zdobyły spore zainteresowanie wśród fanów cosplayingu. Teraz artystka zabrała się za postać Ashe z Overwatcha. Ten cosplay wywołał jeszcze większe poruszenie.

Ten cosplay jest nieco inny niż większość. Zamiast czarnej kamizelki, która była jednym z charakterystycznych elementów stroju, kobieta postanowiła przywdziać czerwoną kurtkę. Pod spodem kobieta ma na sobie czarny top, który idealnie pasuje do czerwieni kurtki.

Na głowie oczywiście znajduje się najsłynniejszy element wyglądu tej postaci - kowbojski kapelusz. Pod prawą ręką znajduje się karabin, którego Ashe używa do tego, by unicestwić swoich przeciwników.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy