Reklama

Overwatch: Doskonałe "ożywienie" postaci Ashe

​Ashe jest jedną z najczęściej "ożywianych" postaci z uniwersum gry Overwatch. Kolejne projekty związane z tą bohaterką przypadają fanom gry do gustu. Projekt francuskiej twórczyni Claire Obscure wprawił w zachwyt użytkowników Instagrama. Jak wyglądał omawiany przez nas projekt? Przekonacie się o tym w niniejszym materiale.

Overwatch zadebiutował na rynku w 2016 roku. Miał być głównie konkurencją na rynku first-person shooterów dla brylującego w tej kategorii gier wideo - Counter-Strike'a: Global Offensive. Produkt wydany spod skrzydeł studia Blizzard Entertainment od razu zdobył ogólnoświatowy rozgłos i zyskał miliony fanów na całym świecie. Tytuł świetnie przyjął się szczególnie w Stanach Zjednoczonych oraz w Azji. Tam powstała największa scena esportowa. Mowa o Overwatch League, czyli lidze we współpracy z twórcami gry. Rozgrywki te są bardzo chętnie oglądane przez wiele tysięcy fanów.

Reklama

Co było czynnikiem, który doprowadził Overwatcha do tak istotnej pozycji na rynku? Jednym z ważniejszych elementów były z pewnością świetnie zaprojektowane postacie. Overwatch potrafi doskonale wczuć się w rolę różnych bohaterów, spełniających przydzielone dla siebie zadania.

Jedną z najpopularniejszych jest Ashe. Postać jest stylizowana zazwyczaj na kowbojkę i jej główną bronią jest obrzyn. Duży potencjał w Ashe odkryła między innymi francuska cosplayerka Claire Obscure. Jej projekt zachwycił wielu internautów.

Wspominany przez nas projekt został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Począwszy od znakomitego kapelusza, świetnych srebrnych włosach i makijażu. Oprócz tego oczywiście cały biało-czarny kostium jest idealny. Na nogach kobiety znajdują się metalowe obicia zbroi, by Ashe doznawała jak najmniej obrażeń od wrogów. Furorę robi również wspominany obrzyn, który Obscure również przygotowała. Jest on dokładnie taki, jaki został przedstawiony przez twórców w wirtualnej rywalizacji.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje