Reklama

Reklama

Overwatch: Doskonały cosplay Ashe

​Jedna z cosplayerek o instagramowym nicku "tigereyecosplay", a lepiej znana jako po prostu Kaito zaprezentowała kolejny swój projekt stroju inspirowanego grą wideo. Tym razem padło na Overwatcha. Odwzorowaną postacią była Ashe, która jest częstym wyborem cosplayerów. Solidność wykonania zachwyciła wielu.

Overwatch jest jednym z najczęściej cosplayowanych tytułów growych. Zawdzięcza to świetnie stworzonym postaciom, które po "ożywieniu" wyglądają znakomicie. Najbardziej wyrazista jest ich kolorystyka.

Projektanci w Blizzard Entertainment zrobili naprawdę kawał dobrej roboty. Gra oprócz popularności wśród graczy, jest rozchwytywana także przez artystów. Jedną z najczęściej odtwarzanych w realnej rzeczywistości jest Ashe.

To postać, która ma bardzo ofensywne usposobienie. Jej rolą jest nacieranie na przeciwnika. Nawet jej wygląd jest w stylu kowboja, sugeruje to waleczność i nieustępliwość. Najważniejszymi broniami, jakimi się posługuje Ashe jest karabin półautomatyczny "Żmija", obrzyn oraz...dynamit. Wygląda zatem na to, że gra tą postacią jest bardzo wybuchowa.

Reklama

Oprócz jej manualnych zdolności należy zwrócić uwagę na świetne wykonanie graficzne. Doceniła to również "tigereyecosplay", która opublikowała na swoim instagramowym profilu najnowszy cosplay właśnie przedstawiający Ashe.

Na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga charakterystyczny szary kapelusz. Jest on motywem rozpoznawczym całej postaci. Oprócz tego nie można pominąć kamizelki, białej koszuli i dopasowanego do niej czerwonego krawata. W ręce trzyma nietypowo miecz, a nie obrzyn, lecz on jest również bardzo solidnie wykonany. Całość dopełniają doskonale wystylizowane białe włosy. Fani mieszkanki Columbus w stanie Georgia nie mogli wyjść z zachwytów nad najnowszym jej projektem.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy