Reklama

Reklama

Overwatch: Doskonały cosplay przyciągnął uwagę

​Przez ostatnie tygodnie na rynku cosplayerów działo się nieco mniej. Powodem takiego stanu rzeczy był brak premier większych produkcji growych. Z pomocą nadeszła artystka znana pod pseudonimem "melamori". Stworzyła ona świetne "ożywienie" jednej z postaci Overwatcha. Efekty są niesamowite.

Overwatch jest aktualnie jednym z najgorętszych tytułów na rynku gier wideo. Produkt wydany na rynek przez firmę Blizzard Entertainment w 2016 roku stał się jedną z wiodących propozycji z gatunku strzelanek pierwszoosobowych.

Szczególnie w Stanach Zjednoczonych rozgrywki Overwatch League zrobiły bardzo duże zamieszanie w świecie esportowym i w Ameryce Północnej są to bardzo popularne zawody.

Oprócz fantastycznej grywalności i świetnie napisanych postaci oraz całej mechaniki, ważnym elementem jest grafika. Produkcja ma bardzo żywe kolory, a nie bez znaczenia są również bohaterowie.

Reklama

Ich funkcje są doskonale dopracowane, a wykonanie graficzne stoi na najwyższym poziomie. Dlatego też cosplayerzy bardzo często inspirują się stworzonymi przez Blizzarda postaciami i "ożywiają" je, by następnie pochwalić się swoimi dziełami w internecie.

Do takich artystek należy między innymi kobieta znana na Instagramie pod pseudonimem "melamori.cosplay". Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych cosplayerek w środowisku.

Jej profil obserwuje ponad 100 tysięcy fanów, co jest naprawdę bardzo imponującą statystyką. Do tej pory Amerykanka udostępniła ponad 200 postów na Instagramie, z czego znaczna większość to właśnie cosplaye.

Tym razem postanowiła stworzyć projekt Atlantic Mercy z Overwatcha. O grze teraz znów stało się głośniej, z uwagi na wypuszczenie przez Blizzarda kontynuacji pierwszej części - Overwatch 2. Należy przyznać, że widać ogromny talent, zaangażowanie oraz oczywiście napracowanie przy tworzeniu tego cosplayu. Na pierwszy rzut oka widać świetne dobrane różowe włosy. Na głowie ma ponadto koronę.

Zbroja w kolorach niebieskim oraz bordowym jest dopracowana w najmniejszych szczegółach. Jeśli chodzi o malowanie i detale, to "melamori" nie ma absolutnie czemu się wstydzić. Eksperci twierdzą, że jest to jeden z najlepiej wykonanych cosplayów tego roku. Jak najbardziej można się zgodzić z takimi opiniami. Kobieta włożyła w to bardzo dużo trudu.


Najlepsze tematy