Reklama

Reklama

Overwatch: Doskonały cosplay Tracer

​Holenderska artystka znana w sieci pod pseudonimem "sammycosplay" opublikowała w sieci projekt dotyczący gry Overwatch. Instagramerka wcieliła się w jedną z najbardziej znanych postaci tego tytułu. Fani byli oszołomieni tym, jak świetnie odwzorowała szczegóły z gry.

Overwatch zadebiutował na półkach sklepowych i w dystrybucji internetowej w maju 2016 roku. Gra ze studia Blizzard Entertainment zdobyła bardzo szybko ogólnoświatową popularność. Rozgrywka jest z gatunku strzelanek pierwszoosobowych. W świecie esportu prym wiódł w tej kategorii Counter-Strike: Global Offensive, a lata wcześniej Call of Duty. Jednak to produkt od Valve był tym, który dominował na rynku sportów elektronicznych.

Blizzard miał zakusy na to, by przejąć schedę po CS:GO i stać się najbardziej popularnym FPS’em esportowym na świecie. To jednak nie do końca się udało. Wprawdzie produkcja osiągnęła ogromny sukces i do dziś jest jedną z ważniejszych pozycji w gatunku, lecz CS:GO nadal ma swoją niezachwianą pozycję.

Reklama

Okazuje się jednak, ze Overwatch jest popularyzowany nie tylko ze względu na ciekawą rozgrywkę czy możliwości graficzne, ale także postacie, które zostały zaimplementowane. Odtwarzane są one w życiu rzeczywistym przez cosplayerów, którzy pokazują swoje dzieła w sieci lub na specjalnie stworzonych do tego wydarzeniach tematycznych.

Do grona takich artystów należy Holenderka "Sammycosplay". To ona stworzyła cosplay postaci Tracer. Zdobył on ogromną popularność na Instagramie. Górna część składa się z charakterystycznie ułożonych, czarnych, krótkich włosów. Odziewa brązową kurtkę a w dłoniach trzyma broń. Dół składa się z żółtych długich spodni.

Całość jest wykonana wręcz perfekcyjnie, na co zwrócili uwagę zarówno fani, jak i specjaliści od cosplayów. "Sammycosplay" posiada na swoim profilu ponad 130 tysięcy obserwujących. Czyni to z niej jedną z większych cosplayerek w Europie. Nic zatem dziwnego, że jej projekt nie został opublikowany bez echa.

Zobaczcie kilka innych projektów "Sammycosplay":

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy