Reklama

Reklama

Overwatch: Kolejna cosplayerka "ożywia" bohaterkę Ashe

​Holenderska cosplayerka znana na Instagramie pod pseudonimem "Denzhy" po raz kolejny zachwyciła swoich fanów projektem cosplayowym. Tym razem postanowiła "ożywić" bohaterkę Ashe. Bardzo popularną kowbojkę z Overwatcha.

Ashe jest jedną z najpopularniejszych postaci z gry Overwatch od Blizzard Entertainment. Jej główną bronią jest strzelba rodzaju obrzyn. Często używa również dynamitu, powodując bardzo wybuchowe akcje na serwerze. Ma bardzo ofensywną rolę w grze, dzięki czemu jest regularnie używana przez graczy. Wykonanie graficzne tej bohaterki jest także bardzo godne podziwu.

Biało-czarny styl ubioru wyróżnia tę postać. Szczególnie charakterystyczny jest bardzo duży, rozłożysty kowbojski kapelusz. Idealnie pasuje on do charakteru Ashe, jaki nakreślili twórcy gry. Nie można się zatem dziwić, że cosplayerzy bardzo chętnie sięgają po tę bohaterkę.

Reklama

Jedną z artystek, które zainspirowały się była holenderska influencerka znana szerzej pod pseudonimem "Denzhy". Nie była to autorska wariacja, ale kapitalne odwzorowanie tego, co widzą gracze Overwatcha pod wirtualną postacią. Trzeba przyznać, że poziom dopracowania tego projektu przez Holenderkę jest wręcz znakomity.

Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie często trudno odróżnić czy jest to wirtualna grafika, czy prawdziwa fotografia. Każdy najmniejszy szczegół jest na swoim miejscu. Od słynnego już dla tej postaci kapelusza, skórzanego stroju i realistycznie wyglądających rekwizytów po srebrne włosy i rubinowoczerwoną szminkę.

Fani w mediach społecznościowych bardzo mocno zachwycali się tą prezentacją. Kobieta mająca 14 tysięcy obserwujących podbiła serca większości. Mają oni nadzieje, że to nie jest koniec tego typu projektów i szybko artystka wróci z kolejnymi, by zachwycać fanów i ekspertów sztuki cosplayingu.

Najlepsze tematy

Reklama