Reklama

Overwatch League z kolejnym zwycięstwem przeciwko NA LCS

Tym razem rozchodzi się o średnią oglądalność. Po raz pierwszy w historii, Overwatch utrzymał wyższe liczby od amerykańskich rozgrywek League of Legends.

Jeszcze w momencie, kiedy gra Blizzarda stawiała swoje pierwsze kroki na Twitchu, naturalną konkurencją stał się NA LCS.

Najpopularniejsze rozgrywki LoL-a co tydzień zbierały imponującą liczbe widzów. Wygląda jednak na to, że Overwatch League nie ma zamiaru odchodzić bez walki.

Według Esports Observer, pierwszy tydzień drugiego etapu był dla ligi Blizzarda pierwszym takim okresem, kiedy udało im się pobić NA LCS pod względem średniej ilości widzów. Nie był to jednak pierwszy triumf Overwatch League.

Podczas debiutu, meczu Seoul Dynasty przeciwko Dallas Fuel, transmisji udało się osiągnąć znacznie większą maksymalną liczbę widzów. Największym pytaniem przy okazji początków Overwatch League było to, czy uda im się utrzymać taki poziom przez cały czas trwania rozgrywek.

Reklama

Na razie wygląda na to, że w tej kwestii organizatorzy odnoszą spory sukces. Jeszcze kilka etapów przed nami, ale fani powinni być dobrej myśli.

Tomasz Alicki

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje