Reklama

Reklama

Overwatch pozwoli ominąć kolejki

​Miłośnicy sieciowej strzelanki Overwatch otrzymają wkrótce możliwość zdobycia "przepustki priorytetowej", w celu ominięcia coraz dłuższych kolejek na mecze, trapiących zwłaszcza osoby preferujące określone role w drużynie. Opcje nie ma jeszcze daty premiery, ale brzmi kontrowersyjnie.

Do tego dojdzie jednak opcja "elastycznej kolejki", co także powinno pomóc w sytuacji. Wszystko to w celu skrócenia oczekiwania na rozpoczęcie meczów na najwyższych poziomach rywalizacji. Najdłużej czekają zazwyczaj osoby preferujące role zadające obrażenia - tanki i healerzy mają łatwiej.

Tanki i healerzy są bowiem rzadsi, a więc bardziej pożądani, przez co trafiają na serwery w krótszym czasie. "Elastyczna kolejka" sprawie, że gracze będą mogli rozpoczynać szukanie meczu w więcej niż jednej roli, a następnie otrzymają tę, która jest najbardziej potrzebna w danym starciu. Sensownie.

Reklama

"Przepustka priorytetowa" brzmi groźnie, ale także dostępna będzie za darmo, przynajmniej na razie. Żeby ją zdobyć, trzeba będzie najpierw dołączyć do elastycznej kolejki, a następnie wygrać takie mecze. W nagrodę za pomoc oraz wszechstronność otrzymamy właśnie pominięcie oczekiwania.

Gracze będą mogli zdobyć ora posiadać jednocześnie do czterdziestu takich przepustek. Nowości ujawnił w ostatniej aktualizacji producent Jeff Kaplan, nie podając przy tym żadnych konkretów na temat dat debiutu opisywanych funkcji. Na razie trzeba więc uzbroić się w cierpliwość w kolejkach.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy