Reklama

Reklama

Overwatch: Rosjanka podbiła sieć swoim projektem

​Rosyjska cosplayerka znana w sieci pod pseudonimem "YuuGray" znów zaskoczyła swoich fanów. Tym razem pochwaliła się w sieci cosplayem jednej z najbardziej znanych postaci z Overwatcha. Wykonanie tego projektu zdobyło serca wielu fanów.

W Rosji zapanowała w ostatnich miesiącach moda na cosplaye. Wiele obywatelek tego kraju próbuje swoich sił w tego rodzaju sztuce. Najczęściej swoje dzieła udostępniają na Instagramie, gdzie gromadzą tysiące, a czasami i miliony fanów talentu. Rosja z roku na rok w coraz mocniejszym stopniu otwiera się na kulturę zachodnią czy azjatycką (Korei Południowej lub Japonii).

Dlatego też można stwierdzić, że za naszą wschodnią granicą rośnie moda na tego typu sztukę. Najczęstszymi inspiracjami są produkcje anime, mangi i oczywiście gry wideo. Rosjanka o imieniu Valeria, a w sieci znana jako "YuuGray" zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Pokazała ona w swoich mediach społecznościowych projekt "ożywienia" postaci D.VaOverwatcha.

Reklama

Wybór postaci nie był oczywisty. Najczęściej cosplayerzy inspirują się bohaterką o imieniu Ashe. Kowbojka ma wiele cech charakterystycznych, które pozwalają zapaść w pamięć. Ponadto kilka elementów stroju przyciąga uwagę. Jednak D.Va jest bardzo nietypową propozycją na cosplay. Co jest wyjątkowe w projekcie Rosjanki?

Otóż wiele dobrego robią neony i ogólna kolorystyka zdjęcia wykonanego na Instagram. Oczywiście kapitalnie zrobiony został makijaż i wszelkie upodobnienie do bohaterki gry od studia Blizzard Entertainment. Na twarzy ma wymalowane ślady przebywania na polu bitwy, co dodaje niewątpliwie bojowości temu projektowi. Fani mają nadzieje, że to nie będzie koniec takich prób ze strony rosyjskiej artystki.

Najlepsze tematy

Reklama