Reklama

Reklama

Overwatch: Świetny cosplay Mei

​Popularna cosplayerka znana szerszej publiczności pod pseudonimem "lynniequin" po raz kolejny zachwyciła swoim artystycznym projektem. Tym razem z okazji Letnich Igrzysk w Overwatchu oraz w sporcie zaprezentowała się w postaci Honeydew Mei. Kompozycja ta wzbudziła wiele zachwytów.

Overwatch to gra wyprodukowana w 2016 roku przez studio Blizzard Entertainment. Tytuł miał być dużą konkurencją esportową dla słynnego Counter-Strike’a: Global Offensive. Okazało się jednak, że okazała się światowym hitem, lecz nie zagroziła stabilnej pozycji produktowi spod skrzydeł Valve’a. Obie gry znalazły dla siebie miejsce na rynku, lecz w nieco innych segmentach.

W kwestii esportowej, tytuł od Blizzarda stał się popularny głównie w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozgrywane są zawody o nazwie Overwatch League. W grze występuje podział na różnych bohaterów. Są oni bardzo dobrze wykonani pod względem zarówno mechanicznym, jak i fizycznym.

Reklama

To również zachęciło cosplayerów do tego, by tworzyć różne, "ożywione" ich wersje. Często wychodzi to znakomicie, jak w przypadku "lynniequin", która jest bohaterką tego materiału. Wrzuciła ona do sieci doskonały cosplay nawiązujący do Letnich Igrzysk.

Cosplayerka przeobraziła się w Honeydew Mei właśnie z Overwatcha. Kobieta ubrana w zielono-żółty strój wygląda bardzo elegancko, dziewczęco, można by użyć nawet stwierdzenia, że uroczo. Na dłoniach ma białe rękawiczki, a w jednej z rąk trzyma shake’a.

Ewidentnie jest to ubiór przypominający kelnerkę. Świadczy o tym również charakterystyczna czapeczka. Każdy szczegół jest dopracowany z jak największą dokładnością. Wielu fanów może być zachwyconych tym, co zobaczyli w najnowszym projekcie artystki. Wielu z nich ma nadzieję, że kolejne już są w przygotowaniu i ujrzymy je w najbliższej przyszłości.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy