Reklama

Reklama

Overwatch za darmo do 4 stycznia 2021 roku

​Blizzard zorganizował promocję, w ramach której do 4 stycznia 2021 roku da się grać w Overwatcha całkowicie za darmo.

Wydawać by się mogło, że Overwatch swój najlepszy okres ma już dawno za sobą, szczególnie w dobie popularyzacji innych gier nastawionych na rozgrywkę sieciową, takich jak Fortnite, Apex Legends czy Call of Duty: Warzone. Mimo tego w produkcję Blizzarda nadal gra dużo osób, a ich liczba na serwerach może w najbliższym czasie ulec zwiększeniu za sprawą darmowego okresu przygotowanego przez deweloperów. By za darmo zagrać w Overwatcha należy udać się na platformę Battle.net i przypisać ją do profilu. Warto zaznaczyć, że promocja dotyczy również edycji na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, i potrwa do 4 stycznia 2021 roku.

Reklama

Jest to wydanie trial, co oznacza, że oferuje dostęp do wszystkich elementów, które zawiera Overwatch, czyli m.in. 32 postaci oraz 28 map. Według niedawnego raportu w Overwatcha w każdym miesiącu gra po 10 milionów osób, a sama gra wygenerowała w okresie od 1 lipca do 30 września 2020 roku 1,77 mld dolarów przychodów, przebijając prognozy analityków oczekujących zarobku na poziomie 1,67 mld dolarów.

Jest to imponujący wynik zważywszy na fakt, iż tytuł ma na karku parę lat, a na horyzoncie widać już drugą odsłonę serii, która nie różni się znacząco od poprzedniczki i kontynuuje wątek organizacji Overwatch. W tym przypadku autorzy dużo większą uwagę przykładają do fabuły gry.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Najlepsze tematy

Reklama