Reklama

Pacman nie spodziewał się utraty pozycji w OpTic Gaming

​Rostermania w Call of Duty trwa w najlepsze. Pojawiają się również kolejne przykłady nieprofesjonalnego traktowania swoich zawodników przez organizacje.

Temat komunikacji pomiędzy graczami w Call of Duty powraca ostatnio coraz częściej, ze względu na rosnącą liczbę zmian w składach CDL. Na początku maja mieliśmy do czynienia z sytuacją z Gunlessem, do którego przestała się odzywać reszta drużyny, kiedy podjęli decyzję odsunięcia go od głównego składu.

Teraz równie nieprofesjonalna sytuacja powraca w OpTic Gaming. Wymieniony na Chino JKap nie wspominał co prawda o żadnych tego typu praktykach, ale o kulisach swojego odejścia od ekipy z Los Angeles opowiedział ostatnio Pacman.

Reklama

Zdaniem byłego trenera OGLA, nikt nie dał mu wcześniej do zrozumienia, że jego pozycja jest zagrożona. Na chwilę przed ostatnim turniejem dostał wiadomość od Muddawga w sprawie odbycia krótkiej rozmowy, w której został poinformowany, że organizacja postanowiła pójść w nieco innym kierunku i zdjąć go z pozycji trenera drużyny.

Chociaż nie trudno uwierzyć w brak stanowczej komunikacji pomiędzy General Managerem a trenerem OpTic Gaming, wyniki mówiły same za siebie. OGLA zajmuje teraz co prawda siódme miejsce w tabeli i udało im się dotrzeć do finału ostatniego turnieju CDL Florida, ale do tego momentu byli uważani za jedną z najgorszych drużyn w lidze.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: OpTic Gaming
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy