Reklama

​Patitek wolnym agentem

Od początku 2019 roku Patryk „Patitek” Fabrowski będzie wolnym agentem. Zawodnik ogłosił bowiem, że jego kontrakt z x-kom Teamem dobiega końca.

Fabrowski przez wielu uważany jest za jeden z największych polskich talentów w CS:GO. Podczas gry dla Venatores, które później stało się x-kom Teamem, gracz wielokrotnie pokazywał się z dobrej strony, będąc najskuteczniejszą osobą w zespole.

„Patitek” zaczął się zmagać jednak z błędami przeszłości, kiedy to pod koniec 2017 roku okazało się, że posiada on VAC bana na innych kontach. Z tego tytułu zawodnik nie może obecnie występować na części turniejów, m.in. na majorach.

Mimo tego gracz kontynuuje swoją karierę, odnosząc w 2018 roku największy sukces w postaci zwycięstwa w GG League, mające miejsce w Poznaniu. Ponadto Fabrowski miał okazję występować w europejskich finałach ZOTAC CUP Masters.

W październiku „Patitek” został po raz kolejny przesunięty na ławkę rezerwowych x-komu, stając się jedną z ofiar rewolucji kadrowej w drużynie organizacji. Jak się okazuje, kontrakt 19-latka wygasa wraz z końcem roku, dlatego od 1 stycznia stanie się on wolnym agentem. Gracz szerzej wypowiedział się o sprawie na swoim profilu na Facebooku.

Reklama

Patryk Głowacki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Patitek | Venatores | x-kom team