Reklama

Reklama

PewDiePie’a odwiedziła policja po ostatnich zakupach na platformie Wish

​Najpopularniejszy YouTuber na świecie miał ostatnio drobne problemy z policją. Nagrywając jeden ze swoich nowych materiałów, zrobił zakupy na platformie Wish. Jeden z zakupionych przedmiotów sprowadził policję do domu PewDiePie’a.

PewDiePie cały czas cieszy się ogromną popularnością. Szwed od 20210 roku przeszedł bardzo długą drogę i tworzył różny content. Zaczynał, tworząc popularne niegdyś Let’s Playe, a teraz zajmuje się głównie zabawnymi materiałami, jak i recenzjami książek oraz filozofią. Jeden z ostatnich materiałów narobił mu niestety trochę problemów.

Wish to amerykańska platforma, gdzie przez internet można kupić różnego rodzaju przedmioty. Jest to coś w rodzaju Amazonu. Wish nie gwarantuje jednak zbyt wysokiej jakości kupowanych przedmiotów i często mijają się one z opisem.

Reklama

PewDiePie podczas swoich streamów używał noży motylkowych do zabawy. Niektórzy mają potrzebę zajęcia rąk jakimiś przedmiotami, kiedy akurat nic nie robią. Między innymi dlatego powstały fidget spinnery, które PewDiePie zastępuje najwyraźniej nożami. Odnalazł w sobie na tyle duże zamiłowanie do tych przedmiotów, że kupił kolejny na Wishu.

Okazało się, że jest to nielegalna transakcja i chociaż Wish umożliwia ich sprzedaż, pod domem PewDiePie’a pojawiła się policja. Sam YouTuber stwierdził, że sytuacja go zestresowała i postanowił wrócić na Wish, żeby kupić kilka innych fidget spinnerów.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL