Reklama

PGL Major Stockholm 2021: Najciekawsze sytuacje #2

​Faza Pretendentów w PGL Major Sztokholm 2021 powoli dobiega końca. Wiele już się zdążyło rozstrzygnąć, ale jeszcze niektóre formacje walczą o swój byt i przejście do upragnionego etapu Legend, gdzie najważniejszy CS’owy turniej w tym roku rozpocznie się na dobre. My przyglądamy się po raz kolejny - najlepszym jak do tej pory akcjom z rozegranych spotkań.

"Dycha" z idealnym wyczuciem czasu przypieczętowuje wygraną nad BIG

Zabawna sytuacja miała miejsce na de_nuke, w finałowej trzeciej odsłonie pojedynku między ENCE, a niemiecką formacją BIG. Paweł "dycha" Dycha popisał się kapitalnym refleksem i wyczuciem całej sytuacji przechodząc przez ścianę dymu i nokautując rywala za pomocą TEC-9. Akcja z Polakiem w roli głównej okazała się kluczowa dla całego rozstrzygnięcia tego spotkania.

"Magixx" urządził sobie trening strzelecki

Reklama

Bohaterem ciekawej akcji był Boris "magixx" Vorobiev, który w pojedynkę z trzema przeciwnikami z drużyny Virtus.pro poradził sobie w najlepszy możliwy sposób. Wychylenie się zza murku na de_ancient, a potem... kolejne pociski penetrowały bezsilnych w tym przypadku oponentów.

"Dycha" z czteroma zabójstwami

Nie powinno już nikogo dziwić, że "dycha" jest bohaterem kolejnej, imponującej akcji. Polak był najjaśniej świecącym punktem międzynarodowej formacji ENCE w pojedynku z BIG o bezpośredni awans do Fazy Legend. Cztery zabójstwa na de_dust2 tylko potwierdzają tę tezę!

Śmiercionośny USP-S w rękach "k1to"

Tym razem popisowa forma strzelecka Nilsa "k1to" Gruhne’a, pozwoliła mu zapisać na swoje konto ace’a, z pięcioma imponującymi fragami w rundzie pistoletowej na de_dust2. Być może to właśnie ta akcja poderwała Niemców i pozwoliła im w sposób brawurowy przechylić szalę pojedynku na tej mapie - na swoją stronę?

Za polską transmisję turnieju PGL Major Sztokholm 2021 odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo we współpracy z firmą FRENZY. Transmisję  można oglądać w serwisie Twitch na kanale @izakooo oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

Najciekawsze sytuacje z turnieju. Część 1

ESPORTER