Reklama

Reklama

PGL Major Sztokholm 2021: Najciekawsze akcje ćwierćfinałów

​Faza ćwierćfinałów dobiegła końca, a to oznacza jedno - zostały już tylko cztery najlepsze formacje na świecie w Counter-Strike: Global Offensive, które zmierzą się między sobą w sobotnich półfinałach.

Przypomnijmy, że stawka jest ogromna, bowiem w puli turniejowej PGL Major 2021 znalazły się aż 2 miliony dolarów. Zapraszamy na przegląd najciekawszych akcji z etapu ćwierćfinałowego.

Trzy kule - trzy zabójstwa

To już nie pierwsza tego typu akcja, kiedy śmiercionośny Desert Eagle w rękach zawodnika umiejącego się posługiwać tą bronią - potrafi odwrócić losy meczu. Popisową wręcz celność zaprezentował Duńczyk z Heroic - Ismail "refrezh" Ali, brawurowo nokautując trzech po zęby uzbrojonych oponentów z Virtus.pro, zaledwie trzema pociskami!

Reklama

"NiKo" Show

Prawdopodobnie była to najważniejsza, kulminacyjna runda na mapie de_mirage. Na prowadzeniu G2 z jednorundową zaliczką, jednak ograniczonym ekwipunkiem u niemal każdego z zawodników. Ewidentnie ktoś musiał wziąć sprawy w swoje ręce i był to nie kto inny jak Nikola "NiKo" Kovać, który rozprawił się z nacierającymi na bombsite A rywalami z NiP.

"electronic" zalicza hat-tricka przez dym

W ostatnim pojedynku ćwierćfinałowym, nietuzinkową akcją popisał się zawodnik Natus Vincere - Denis "electronic" Sharipov, który jedną serią powstrzymał trzech oponentów znajdujących się w gęstych smugach dymu.

Perfekcyjny "Perfecto"

Fenomenalne przedstawienie zespołowej gry ze strony Natus Vincere. Po serii precyzyjnych granatów ogłuszających od sojuszników, Ilya "Perfecto" Zalutskiy niczym czołg przedziera się przez "długą A", by serią full-auto z AK-47 skarcić aż czwórkę zawodników Vitality.

Za polską transmisję turnieju PGL Major Sztokholm 2021 odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo we współpracy z firmą FRENZY. Transmisję można oglądać w serwisie Twitch.tv na kanale @izakooo oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

ESPORTER

Reklama