Reklama

Reklama

Pierwszy dzień fazy grupowej Esport Tour 2022 Series #2 trwa!

​W pierwszym starciu spotkali się zawodnicy drużyny 777 oraz Iron Branch. Walka była bardzo wyrównana, a dwie pierwsze mapy zakończyły się wynikiem 1:1. The Mirage zostało zdominowane przez ekipę z Ukrainy, która na mapie swojego wyboru pokonała przeciwników 16:14.

Druga część spotkania rozegrała się na osławionym Overpass, który został zdobyty przez drużynę z Norwegii. 777 zwyciężyło na mapie swojego wyboru miażdżącą przewagą 16:5. W decydującym starciu na Dust2 Iron Branch odrobiło jednak stratę, pokonując 777 16:10, tym samym wygrywając spotkanie 2:1.

Drugi opener grupy A trwa. W meczu spotkali się belgijski EC Brugge oraz reprezentujące Macedonię Północną Bluejays, czyli zdobywca trzeciego miejsca w Series #1. Pierwsza mapa to wybór teamu z Belgii, który padł na Vertigo. Druga część rozegra się na Inferno wskazanej przez Macedończyków. Jeśli zwycięstwo nie będzie jasne po tych dwóch mapach, zawodnicy obu drużyn spotkają się w deciderze na the Mirage.

Reklama

Przed nami dzisiaj jeszcze trzeci mecz, decydujący o tym, która drużyna zdobędzie miano zwycięzcy Grupy A. Na ten moment wiemy, że do gry o pierwsze miejsce w grupie stanie ukraińska formacja Iron Branch. Kto stawi im czoła? Tego dowiemy się już niebawem.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL