Reklama

Reklama

Pierwszy, oficjalny turniej Apex Legends odbędzie się w Krakowie

​Fani Apexa mogą zacząć zwalniać sobie kilka dni w połowie września z jakichkolwiek obowiązków. Wygląda na to, że wreszcie doczekaliśmy się prawdziwego turnieju w battleroyale Respawn Entertainment.

80 najlepszych drużyn z całego świata spotka się 13-15 września w Krakowie, żeby powalczyć o pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Apex Legends zdaje się powoli i stopniowo odpowiadać na wszystkie problemy, jakie zaczęły pojawiać się z każdym kolejnym tygodniem spędzanym w grze przez jej oddanych fanów. Zaczęło się od braku contentu i mnóstwa cheaterów, później przyszedł przeciętny battle pass oraz kolejny problem ze znalezieniem sobie motywacji do gry.

Teraz Apex dorobił się już drugiego sezonu, uważniej uczy się od swojej konkurencji, a system rankingowy zdaje się działać zgodnie z oczekiwaniami weteranów. Nie pozostało więc już nic innego, jak wreszcie rozpocząć profesjonalną scenę.

Reklama

Wnioskując również po zasadach opublikowanych w oficjalnym ogłoszeniu Electronic Arts www.businesswire.com/news/home/20190730005351 - możemy doczekać się również prywatnych lobby. Wreszcie będziemy mogli zobaczyć to, czego przedsmak daje nam na razie tryb rankingowy. Wszyscy najlepsi gracze z całego świata w jednej grze. Meta może wreszcie się ustabilizować, a na wierzch wyjdzie prawdziwych charakter Apexa.

Na to będziemy musieli jednak jeszcze chwilę poczekać. Jeżeli planujecie jednak wypad do Krakowa na weekend, może warto zacząć rozglądać się za biletami.

Najlepsze tematy

Reklama