Reklama

Reklama

​Piotr "izak" Skowyrski zbanowany na Twitchu. Powodem obrażanie

Dokładnie trzy dni przerwy czeka popularnego polskiego streamera Piotra "izaka" Skowyrskiego od prowadzenia kolejnych transmisji w serwisie Twitch.tv. Słynny komentator CS:GO otrzymał blokadę konta z powodu notorycznego obrażania.

"izak" to legendarna już postać w branży streamingu, która internetową karierę zaczynała, prowadząc jednocześnie swój kanał na YouTube i w serwisie Twitch.tv. Fenomen 34-latka idealnie pokrył się z największą popularnością gry Counter-Strike: Global Offensive w naszym kraju, a treści Skowyrskiego w pełni wypełnione były właśnie tą produkcją.

Od pewnego czasu "izak" na Twitchu nie cieszył się już taką popularnością jak w latach świetności, jednak nadal spokojnie zaliczyć mogliśmy go do czołowych graczy, weteranów w branży, zwłaszcza w momencie, gdy jego głos po raz kolejny ubarwiał profesjonalne mecze CS:GO rozgrywane na wielu prestiżowych turniejach.

Reklama

"izak" otrzymuje banicję w serwisie Twitch

Ostatnie kilka tygodni transmisje "izaka" opierały się w największej mierze na grze FIFA 23. Streamer poświęcał się rozgrywce wieloosobowej w najświeższej odsłonie kultowej już serii piłkarskiej, która praktycznie za każdym razem generowała wiele - często niestety negatywnych emocji, którym twórca dawał upust.

Wtorkowe popołudnie nie okazało się pomyślne dla 34-letniego streamera. Podczas jednej z transmisji "izak" wypowiedział na żywo jedno słowo za dużo. Konsekwencje dopadły go niemal natychmiastowo. Pierwotnie Skowyrski otrzymał banicję na tydzień. Po kilku godzinach administracja serwisu zdecydowała się na skrócenie kary do trzech dni. Tyle więc dokładnie potrwa jego rozbrat z Twitchem. Streamer sam podkreślił, że blokada jego konta spowodowana jest "obrażaniem piłkarzy w grze".

Dla wszystkich fanów "izaka" mamy jednak dobre wieści - najpopularniejszy w Polsce komentator CS:GO zaczął nadawać na żywo na konkurencyjnej platformie YouTube. Przez cały okres banicji to tutaj będzie można śledzić jego poczynania. Streamy prowadzone są na oficjalnym kanale "izak LIVE".

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy