Reklama

Reklama

Pistolet z CS:GO ma wadę

​Desert Eagle od lat jest jedną z najtrudniejszych broni w CS:GO. Celne trafienie jest bardzo trudne z tego pistoletu. Wymaga dużej wprawy i celności. Nie jest niestety idealna. Od lat posiada ona błędy, które nie są najwyraźniej zauważone przez producentów gry i naprawione. O co tak naprawdę chodzi?

Popularny "digl" w rzeczywistości to izraelski pistolet, który dysponuje ogromną mocą. Jego kaliber wynosi 9-12,7 milimetrów, co jest ogromnym rozmiarem, jak na tego typu broń. Nieprzypadkowo na ten rodzaj pistoletu mówi się "ręczna armata", gdyż jego pociski sieją ogromne spustoszenie. Nie inaczej jest w CS:GO.

Desert Eagle gości w serii Counter-Strike od wersji 1.6, przez Condition Zero, Source, aż do Global Offensive. Uchodzi za przedmiot, którym bardzo trudno jest się posługiwać. Swoją trudność zawdzięcza przede wszystkim rozrzutowi.

Reklama

Trudno jest przymierzyć celnie, by skutecznie zneutralizować rywala na serwerze. Są jednak zawodnicy, którzy kapitalnie radzą sobie z Desert Eaglem i potrafią z niego uczynić bardzo skuteczną broń.

Dla pasjonatów pistoletów, którzy grają w CS:GO inny aspekt jest jednak problemem. "Digl" jest źle wykonany pod względem graficznym. Posiada on kilka błędów, które nie zostały naprawione od lat. Należą do nich krawędzie czy zła topologia pistoletu.

Można się domyślać, że powodem braku przemodelowania Desert Eagle’a są skórki, które wyszły do obecnej wersji i one również musiałyby zostać poddane modyfikacjom, co mogłoby spowodować wiele problemów.

Dlatego też nic nie wskazuje na to, by Valve zajęło się tym problemem. Trudno się jednak dziwić. Deweloperzy gry mają na głowie dużo więcej poważniejszych problemów niż wygląd poszczególnych akcesoriów.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy