Reklama

PLE 2: AGO Gaming straciło kolejne puntky

Wtorkowe zmagania w ramach drugiej edycji Polskiej Ligi Esportowej przyniosły dość zaskakujące rozstrzygnięcie. Kolejne punkty w tabeli niespodziewanie stracili bowiem gracze AGO Gaming.

Dzień gier zaczęli zawodnicy SEAL Esports oraz Izako Boars. Spotkanie nie przyniosło fanom praktycznie żadnych emocji, gdyż na obu mapach przewaga SEAL nie ulegała wątpliwości. "Dziki" były w starciu kompletnie bezradne, co mocno zmartwiło szefa organizacji - Piotra "izaka" Skowyrskiego.

Reklama

"Foki", jak się okazało, szły regularnie za ciosem i mimo że mierzyły się one w następnym meczu z AGO Gaming, to Oskar "oskarish" Stenborowski i spółka zdołali wyszarpać jedną mapę na swoje konto. Podrażnione AGO nie dało już na trainie rywalom szans, zatrzymując dla siebie chociaż jeden punkt.

Na koniec "Anioły" spotkały się z zamykającym tabelę Check Point. Ten pojedynek rozgrywany był "do jednej bramki", gdyż CP w dwóch mapach wygrało zaledwie siedem rund.

Wyniki:

  • SEAL Esports - Izako Boars 2:0 (16:6 - train, 16:2 - inferno)
  • AGO Gaming - SEAL Esports 1:1 (9:16 - cache, 16:2 - train)
  • AGO Gaming - Check Point 2:0 (16:3 - overpass, 16:4 - cache)

Wyjątkowo w tym tygodniu to nie koniec zmagań w ramach PLE 2. Następna kolejka zostanie bowiem rozegrana już w czwartek i piątek. W trakcie tych dni kibice dojdzie m.in. do starcia Kinguin z PRIDE. Wszystkie spotkania transmitowane będą na kanale ESPORTNOW na twitch.tv.

Patryk "Ks3r0" Głowacki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama