Reklama

Reklama

Plotka: Perkz i Alphari mają wrócić do Europy i zagrać w Vitality

​Gwiazdy europejskiej sceny League of Legends mają z powrotem wrócić na nasz kontynent. Perkz i Alphari mają podobno w przyszłym roku zagrać razem w barwach Team Vitality.

Perkz był jednym z tematów, który rozpoczął plotki transferowe jeszcze w trakcie Mistrzostw Świata. Były midlaner G2 Esports miał powiedzieć Cloud9, że jest zainteresowany zmianą drużyny. Według krążących po scenie plotek, jego celem na następny sezon było stworzenie nowego składu pod banderą innej organizacji.

Redakcja Esportmaniacos informuje teraz, że Perkz znalazł już najwyraźniej nowy dom i planuje zagrać w przyszłym sezonie w Team Vitality. Znany midlaner w bardzo wielu plotkach był jednak stawiany tuż obok Alphariego. Dwójka zawodników planowała podobno wspólne dołączenie do jakiegoś składu.

Reklama

Alphari ma za sobą zdecydowanie gorszy sezon niż Perkz. Team Liquid nie wypadło ostatecznie źle podczas Mistrzostw Świata i było w stanie powalczyć w swojej grupie, doprowadzając ostatecznie do tiebreakerów.

Po drodze do tego turnieju organizacja przeszła jednak bardzo duże zmiany. Alphari przez pewien czas siedział na ławce rezerwowych, zajmując się głównie tweetowaniem, a drużyna w kluczowym momencie sezonu pożegnała się ze swoim trenerem.

Nic więc dziwnego, że Alphari próbuje dołączyć się do Perkza i u boku utalentowanego midlanera poszukać nowej drużyny. Vitality wygląda z kolei, jakby planowało w przyszłym sezonie powalczyć o tytuł LEC.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy