Reklama

Po czterech latach Cloakzy rozstaje się z FaZe Clanem

​Koniec kariery Cloakzy’ego w FaZe Clanie. Popularny streamer poinformował niedawno, że oficjalnie rozstał się z organizacją i jest teraz wolnym agentem.

Konflikt Cloakzy’ego z FaZe Clanem do publicznej wiadomości trafił przy okazji pozwu Tfue. Turner wspominał wtedy, że nie jest jedynym, którego organizacja nie chce wypuścić z kontraktu i tego samego próbował dokonać jego partner w profesjonalnych rozgrywkach Fortnite. Od tego czasu Tfue zakończył swój spór z FaZe, ale nie zmieniło to wiele w kwestii kontraktu Cloakzy’ego.

19 czerwca 2019 roku FaZe Clan opublikował tweeta informującego, że prowadzą negocjacje z Cloakzym i są otwarci na ewentualny transfer do innej organizacji. W końcu na wierzch wyszła jednak jakaś inna afera, temat ucichł i powrócił dopiero teraz, po blisko dwóch latach.

Reklama

Na swoim Twitterze Cloakzy poinformował, że oficjalnie rozstał się z organizacją. Przeprosił jednocześnie za wszystkie złe rzeczy, które mówił o organizacji przez ostatnie lata i podziękował za to, co dla niego zrobili. Jak subtelnie skwitowali to jego znajomi streamerzy w komentarzach, oświadczeniu daleko jest prawdopodobnie do prawdy i Cloakzy zgodził się na publiczny post, żeby wreszcie zakończyć ten kilkuletni spór.

Cloakzy opuszcza FaZe Clan już nie jako profesjonalny gracz Fortnite’a, tylko streamer i content creator. Od dłuższego czasu skupia się przede wszystkim na Warzone i należy do czołówki najpopularniejszych twórców Twitcha.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje