Reklama

Pobito rekord świata fragów w DUO Fortnite

​Dwóch nieznanych szerszej publiczności graczy - "Bawx" oraz "Colson" pobiło rekord świata w zdobyciu fragów w trybie DUO. Od teraz wynik ten wynosi 48, poprzedni był o dwa fragi słabszy.

Duet graczy Fortnite: Battle Royale -  "Bawx" oraz "Colson" bez wątpienia może nazywać samych siebie ekspertami od pobijania rekordów we fragach w systemie DUO. Należy wspomnieć, że poprzedni wynik - o dwie likwidacje mniejszy (46) również był ich dziełem.

Teraz dwóch graczy postanowiło wyśrubować jeszcze bardziej ten rekord. Aby uzmysłowić, jak wielkie jest to osiągnięcie, należy wspomnieć, że 48 fragów to jest nie mniej, nie więcej, niż 48% wszystkich graczy znajdujących się na mapie. Wynika z tego, że "Colson" wraz z "Bawxem" zlikwidowali niemal pół serwera. Wyczyn ten nie przeszedł bez echa i został odnotowany na wielu forach o tematyce gier, między innymi na znanym portalu Reddit.  

Reklama

Podział fragów wewnątrz drużyny był bardzo sprawiedliwy. "Colson" zdobył ich 25, zaś "Bawx" o dwie likwidacje mniej. Niemal na pewno ten rekord przetrwa wiele kolejnych tygodni. Wielu utalentowanych graczy zapewne podejmie rękawice i będzie chciało zmierzyć się z tym rekordem.

Jednak rozgrywka battle royale jest bardzo specyficzna. Nie zawsze jest okazja do tak licznych likwidacji. Wiele również zależy od ekwipunku znalezionego na początku rozgrywki oraz miejsca lądowania. Dlatego też, ten rekord nie zostanie szybko pobity. Jedno jest pewne "Colson" oraz "Bawx" wpisali na stałe do historii Fortnite’a jako jedni z najlepszych rekordzistów we fragach.

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy