Reklama

Pokimane pogrąży Twitcha? Niepokojąca zapowiedź popularnej streamerki

Już niebawem Twitch, największy serwis streamerski na rynku, może znaleźć się w opałach. Wszystko przez Pokimane, największą kobiecą gwiazdę tej platformy, która słowami zasiała ogrom tajemniczości w swoim ostatnim podcaście.

Imane Anys to streamerka, którą na Twitchu obserwuje przeszło 9,3 mln użytkowników tej platformy. Od kilku lat aż do tej pory Kanadyjka z marokańskimi korzeniami uznawana jest za najpopularniejszą kobiecą osobowość serwisu należącego do grupy Amazon.

Kilka dni temu Pokimane zaskoczyła wszystkich swoich fanów, poruszając przy tym niemal całą społeczność Twitcha. Streamerka wyznała, że kończy swoją karierę na tej platformie. "Twitch stanowił mój dom przez dekadę. Ale to jest czas, by podziękować Wam za wszystkie wspomnienia i miłość" - napisała.

Reklama

W tym samym czasie gwiazda streamingu zdradziła, że więcej kulis przedstawi na łamach swojego podcastu. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, że audycja "Don’t Tell Someone" wniesie tak olbrzymi pokład kontrowersji. Między wierszami Pokimane przyznała, że na Twitchu zapanował olbrzymi bałagan i ogrom problemów z moderatorami serwisu.

Dodatkowo 27-latka wyznała, że rozważa opowiedzenie przykrej historii o jednym z pracowników Twitcha. "Było to coś absolutnie szalonego, co przydarzyło się pracownikowi Twitcha, a czego jeszcze w pełni nie nagłośniłam. Kiedy mój kontrakt się skończył, rozważam zrobienie tego w kolejnym odcinku podcastu" - ujawniła.

Fani gwiazdy, jak i spora część społeczności Twitcha wpadli w niemałą konsternację. Niektórzy sugerują nawet, że jeśli opowieść ta faktycznie bogata będzie w dowody i mocne oskarżenia, to może to istotnie i negatywnie wpłynąć na kondycję Twitcha.

Sporo osób zastanawia się też, jaki może być przyszły streamerski dom Kanadyjki. Wśród najpopularniejszych spekulacji znajdziemy Kicka, który od ponad roku znacząco podniósł swoją renomę.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Pokimane | twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy