Reklama

Reklama

Pokimane sugeruje streamerom, żeby nie grali w produkcje Activision

​Do dyskusji związanej z Activision włączyła się kolejna gwiazda Twitcha, Imane "Pokimane" Anys. Podczas swojej ostatniej transmisji zachęciła innych streamerów do ignorowania gier Activision.

Kontrowersji i problemów związanych z Activision nie trzeba chyba już nikomu przedstawiać. Cały ten rok minął pod znakiem zarzutów, zwolnień i przecieków wskazujących na coraz to bardziej niepokojące praktyki popularnego wydawcy. Od Activision odwracają się już nie tylko inne gamingowe marki, ale również gracze i streamerzy.

Podczas swojego ostatniego streama jeden z widzów Pokimane spytał na czacie, co sądzi o streamerach, którzy wciąż robią content z ich produkcji. Imane powiedziała jasno: "Jeżeli jesteś dużym streamerem, nie powinieneś tego robić". Zaraz później dodała jednak, że są osoby, których dochód jest mocno zależny od gier Activision i rozumie ich decyzje.

Reklama

"Wojny" graczy

Widzieliśmy ostatnio podział na dwie grupy fanów produkcji Activision. Sporą popularnością cieszy się chociażby Final Fantasy XIV, ponieważ weterani World of Warcraft zaczęli szukać dla siebie nowego domu. Jest wciąż jednak wielu streamerów, których transmisje są od lat skupione wyłącznie na grach Activision. Profesjonaliści streamują chociażby Overwatcha, a mythic raiderzy spędzają większość czasu w World of Warcraft. Activision na dobre nigdy nie zniknie raczej z Twitcha.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy