Reklama

Polka awansowała z Ultraligi do LEC

​Zazwyczaj, gdy mowa o przenosinach z Ultraligi poziom wyżej, na myśl przychodzą zawodnicy, którzy w danym sezonie wyróżniali się czymś szczególnym. Tym razem jednak "transfer" nie dotyczy graczy ani trenerów. Awans w swojej karierze zanotowała Paula Zawadzka, dołączając do obsady League od Legends European Championship (LEC).

Ultraliga to na pewno miejsce, w jakim wiele osób może rozwinąć swój talent. Gracze LoL-a mierzą się na najwyższym poziomie w kraju przy odpowiedniej oprawie. Ta może podbudować, ale i wprowadzić stres związany z poczuciem obserwowania przez innych. Samo opakowanie rozgrywek również stoi na wysokim poziomie, za co jednak odpowiedzialni są konkretni ludzie. Tych nie zawsze na co dzień widać.

Reklama

Do takich należy Zawadzka. Głównie zajmowała się ona tworzeniem materiałów wideo dla Ultraligi, jak i całego Polsat Games. Dzięki temu kobieta zdobyła popularność, gdyż mocno przyczyniła się ona do odpowiedniego wyglądu transmisji. Zdobyte doświadczenie i pokazanie swoich możliwości popchnęło ją krok dalej.

Mianowicie wideo edytorka poinformowała, iż dołączyła do technicznej obsady LEC. Dla niezaznajomionych z tematem należy powiedzieć, że wspomniane rozgrywki są najmocniejszymi w Europie. To właśnie z tej ligi gracze na Starym Kontynencie mogą awansować do Worldsów, czyli mistrzostw świata. Jedną z największych gwiazd zmagań jest Polak - Marcin "Jankos" Jankowski.

Sama Zawadzka napisała o swojej przyszłości na Twitterze - "Czas ruszyć dalej i w tym roku chciałabym nauczyć się jeszcze więcej, dlatego naturalnym krokiem w mojej karierze jest dołączenie do LEC".

"Jestem bardzo szczęśliwa i wiem, że dużo pracy przede mną, ale mam nadzieję, że sobie poradzę. Oczywiście, nie musicie się martwić, to nie oznacza, że już nie będę tworzyć filmików dla Ultraligi w tym sezonie. Nadal będziecie mogli je zobaczyć, ale na pewno będzie ich mniej" - dodała wideo edytorka.

Dowiedz się więcej na temat: Paula Zawadzka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama