Reklama

Reklama

Polska pokonała Argentynę w FIFA 23! Znamy wynik!

​EA SPORTS zaprezentowało optymistycznie nastrajający film w trakcie Mistrzostw Świata FIFA. Polscy i argentyńscy piłkarze, grający na co dzień w Juventusie, zmierzyli się w grze FIFA 23.

Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik wspólnie pokonali parę pomocników "albicelestes" w składzie Ángel Di María oraz Leandro Paredes. Nasz bramkarz i bohater meczu z Arabią Saudyjską tym razem dzielnie spisywał się rozgrywając akcje, natomiast Arkowi Milikowi udało się strzelić gola swoim wirtualnym odzwierciedleniem. Po meczu rozgrzewkowym zakończonym remisem, piłkarze zasiedli do wielkiego finału, który rozgrywali w formacie 2v2. Emocjonujące starcie zakończyło się zwycięstwem Polaków, którzy nie dali szans swoim argentyńskim kolegom, pokonując ich 3:1.

Reklama

Gracze FIFA 23 mogą sami odtworzyć to spotkanie w trybie FIFA World Cup 2022, który dostępny jest za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry. Fani FIFA 23 mogą zagrać jako dowolna z 32 zakwalifikowanych reprezentacji w najbardziej autentycznym odtworzeniu turnieju od meczu otwarcia do starcia finałowego.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 23

Reklama