Reklama

Polski midlaner ma podobno zasilić szeregi Misfits Premier

​Mateusz "Czajek" Czajka może w przyszłym roku zawitać do LFL. Najnowsze plotki sugerują, że trafi on do składu Misfits Premier.

Większość fanów League of Legends skupia się aktualnie przede wszystkim na trwających Mistrzostwach Świata. W przerwie od meczów, kiedy wszyscy wyczekują spotkania T1 z HLE, po social mediach zaczęły krążyć plotki transferowe.

Tym razem nie chodzi o G2 Esports, czy nawet o najwyższy tier europejskich rozgrywek, tylko o polskiego midlanera Marcina "Czajka" Czajki. Według źródeł LEC Wooloo, znanego już w europejskim środowisku insidera, Polak ma trafić w przyszłym roku do akademii Misfits.

Reklama

18-letniego Czajka znamy do tej pory przede wszystkim z polskiej sceny. Grał już w devils.one, 7more7 Pompa Team oraz Illuminar Gaming, a ostatnio fanów na międzynarodowej scenie zyskał sobie dzięki grze w PDW. Udało im się wygrać playoffy szóstego sezonu Ultraligi i zakwalifikować na European Masters, gdzie przygodę z turniejem skończyli na etapie TOP8.

Teraz drużyna z TOP4 letniego European Masters jest zainteresowana przejęciem Czajka. Dla Misfits Premier wydaje się to dosyć oczywistą decyzją. Nikt nie wątpi raczej w talent młodego, polskiego zawodnika. W Misfits z kolei już teraz znajduje się pięciu polskich zawodników. Organizacja może pójść w ślady Rogue i stworzyć w przyszłym sezonie pełną, polską akademię.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama