Pompa Team w finale CEVO Main Season 13 Europe

Spore osiągnięcie Pompy Team. Polska drużyna awansowała w środę do finału CEVO Main Season 13 Europe, po tym, jak pokonała w finale drabinki wygranych WASD.

Już na pierwszym placu gry to polska formacja była stroną dominującą, zaczynając mecz od serii pięciu punktów z rzędu. Z czasem WASD zaczęło również zdobywać "oczka", lecz Estończycy nie potrafili znaleźć sposobu na rywala, który konsekwentnie utrzymywał przewagę.

Po wygranej połowie stanem 10:5, Pompa Team w roli antyterrorystów pokazała się z jeszcze lepszej strony. Polacy oddali przeciwnikowi bowiem tylko jeden punkt, pewnie obejmując prowadzenie w spotkaniu.

Druga mapa również już w pierwszej połowie należała do graczy Pompy, którzy bardzo pewnie budowali sobie dużą zaliczkę punktową (8:1). Estońska formacja nie miała w roli antyterrorystów za wiele do powiedzenia, dlatego przegrała ona pierwszą części placu boju wynikiem 12:3.

Po zmianie stron hegemonia Pompy nie miała końca, dzięki czemu bardzo szybko zamknęła ona pojedynek obu drużyn.

Pompa Team - WASD 2:0 (16:6 - train, 16:3 - mirage)