Reklama

Portal z filmu TRON w Fortnite

​Studio Epic Games nie zamierza próżnować i ciągle rozwija współprace związane z Fortnite: Battle Royale. Na wyspie pojawił się nowy portal. Przepowiada on coś związanego z filmem "TRON".

Postacie znane z popkultury bardzo często pojawiają się w uniwersum Fortnite: Battle Royale. Jest to jedna z cech charakterystycznych tytułu od Epic Games. W przeszłości był John Wick z filmu o tym samym tytule, w którego wcielał się słynny aktor Keanu Reaves czy legenda światowej koszy-kówki - Michael Jordan, który wraz ze swoją marką obuwia zawarł współpracę. Na jej mocy utwo-rzono nawet specjalny tryb poświęcony tej kooperacji.

Fortnite słynie od lat również ze współpracy ze studiem Marvela. Już przed laty pojawiały się kooperacje przy okazji premiery filmów o Avengersach. Jedną z koronnych współprac było utworzenie specjalnego trybu dla Thanosa, gdzie celem było zdobycie rękawicy i posiadanie supermocy.

Reklama

Piąty sezon jest jednak przepełniony współpracami. Do świata Fortnite trafiły między innymi tak znane postacie ze świata fantasy Predator, Flash czy Snake Eyes. Na mapie pojawiły się także porta-le przenoszące gracza do świata Stranger Things czy The Walking Dead. Teraz po raz kolejny zasto-sowano ten trik. Pojawił się kolejny portal. Do jakiego świata ma teraz przenieść?

Twórcy ze studia Epic Games nieco mogli zaskoczyć swoich fanów. Bowiem wrota przenoszą do świata filmu TRON. To produkcja z 1982 roku, w której główną rolę zagrał Jeff Bridges. Produkcja przez lata została nieco zapomniana. Jednak w gatunku filmów science-fiction zajmuje on wysoką lokatę.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie będzie wiązało się z tym portalem. Najprawdopodobniej któraś z postaci będzie dostępna w jednym z trybów lub do kupienia jako skórka w sklepie. Epic Games udowodniło jednak, że potrafi zaskoczyć. Jest więc na co czekać.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje