Reklama

Portale do świata Marvela na mapie Fortnite!

​Wygląda na to, że nastąpi wkrótce kolejny wielki projekt w Fortnite. Na mapie pojawiły się portale związany ze światem Marvela. Na razie mamy potwierdzenia, do czego to wszystko prowadzi, ale na pewno będzie interesująco.

Postacie znane z popkultury bardzo często pojawiają się w uniwersum Fortnite: Battle Royale. Jest to jedna z cech charakterystycznych tytułu od Epic Games. W przeszłości był John Wick z filmu o tym samym tytule, w którego wcielał się słynny aktor Keanu Reaves czy legenda światowej koszykówki - Michael Jordan, który wraz ze swoją marką obuwia zawarł współpracę. Na jej mocy utworzono nawet specjalny tryb poświęcony tej kooperacji.

Fortnite: słynie od lat również ze współpracy ze studiem Marvela. Już przed laty pojawiały się kooperacje przy okazji premiery filmów o Avengersach. Jedną z koronnych współprac było utworzenie specjalnego trybu dla Thanosa, gdzie celem było zdobycie rękawicy i posiadanie supermocy.

Reklama

Dzięki temu Fortnite stał się jedną z bardziej kojarzonych gier, w której zagościły postaci z Marvela. Teraz wiemy, że znów słynna wytwórnia wraca do świata battle royali. Na mapie pojawił się portal, który prowadzi do świata producenta między innymi AVENGERS. To już kolejna tego typu inicjatywa. Wcześniej podobna zagadka dotyczyła Stranger Things czy The Walking Dead.

Co ciekawe, do żadnego z tych wrót nie da się wejść. Po podejściu do nich, one natychmiastowo znikają. Istnieje teoria, że te trzy uniwersa mogą łączyć się w jakiś sposób, by tworzyć jeden, wielki świat złożony z trzech odrębnych, filmowych. Tego typu inicjatywa z pewnością odbiłaby się echem na całym świecie.

Trudno sobie przypomnieć podobny crossover w historii gier, jakim miałby być właśnie ten. Na razie nie wiemy jednak, jaki plan mają w tym wszyscy pracownicy Epic Games. Dowiemy się o tym prawdopodobnie już w najbliższym czasie.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje