Reklama

Reklama

Postacie z League of Legends wstrząsną PUBG Mobile

​Wraz z aktualizacją 1.7 na wyspie Erangel zagoszczą bohaterowie Runeterry. Poza Jaycem, Caitlyn i Jinx w PUBG pojawią się również nowe bronie, sprzęt i lokalizacje na mapie. Czas na pojedynek najbardziej kultowych broni i postaci z obu gier, osadzonych w dynamicznej rozgrywce mobilnej wersji Playerunknown's Battlegrounds.

Informacja o tak ambitnym połączeniu różnych uniwersów ucieszy graczy, niezależnie od tego, jaką serię gier wybierają na co dzień. Wydarzenie oraz nowości ze świata Arcane będzie można śledzić na stronie RiotX Arcane.

Współpraca z PUBG Mobile to jedna z pierwszych kooperacji mających na celu zaprezentowanie Arcane szerszej społeczności graczy. Gracze, niezależnie od tego w co i gdzie grają, będą mogli na swój własny sposób badać świat wykreowany przez Riot Games.

Netflix i Riot Games wprowadzają do świata filmu globalny fenomen serii League of Legends dzięki animowanemu serialowi Arcane. Seria będzie również dostępna na wideo Tencent w Chinach i będzie pierwszą telewizyjną serią Riot Game. Osadzony w popularnym na całym świecie uniwersum League of Legends, Arcane to serial animowany opracowany i wyprodukowany przez Riot Games we współpracy z Fortiche Productions.

Reklama

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: PUBG Mobile

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy