Reklama

Powrót FormaL’a do Halo Infinite stoi pod znakiem zapytania

​Były profesjonalny gracz Call of Duty z CDL przechodzi prosto do Halo Championship Series. Wygląda na to, że skład FormaL’a na HCS ulegnie jednak zmianie i będzie rywalizował z inną trójką graczy.

FormaL zaskoczył bardzo wielu fanów Call of Duty, informując o przejściu na emeryturę pod koniec minionego sezonu. Przyznał, że nie czuł już chęci do grindu w tej grze i będzie chciał odnaleźć się w jakichś innych dziedzinach, dalszej rywalizacji w innej grze lub streamowaniu.

Niedługo później dowiedzieliśmy się, że FormaL planuje powrót do Halo Infinite. A przynajmniej jego chęć do zagrania jednego, większego eventu. Podczas jednej ze swoich transmisji Piper poinformował, że w HCS weźmie udział razem z trójką graczy FaZe Clanu.

Reklama

Do FormaL’a mieli dołączyć Jesse ‘bubu dudu’ Moeller, Michael ‘Falacated’ Garcia i Adam ‘Bound’ Gray. FormaL nie zdążył zagrać nawet jednego oficjalnego meczu w tym składzie, a już musi się z nim pożegnać.

Informację tę potwierdził na swoim streamie aPG, świeżo upieczony zawodnik OpTic Gaming Halo. Niestety nie zdecydował się podzielić się z czatem informacją, kto zastąpi FormaL’a w składzie FaZe. Teraz pozostaje jeszcze pytanie, czy Piper będzie szukał innego składu na HCS.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama