Reklama

Reklama

Poznaliśmy częściową zawartość nowego Karnetu Bojowego w Fortnite?

​Już za nieco ponad tydzień ma wystartować trzeci rozdział trzeciego sezonu Fortnite: Battle Royale. W związku z tym w sieci pojawia się coraz więcej przecieków, mówiących o zawartości Karnetu Bojowego. Jeden z polskich użytkowników Twittera ujawnił skórki, jakie mają się pojawić. Wśród nich jest jeden z bohaterów serii filmów przygodowych.

Wszystko wskazuje na to, że długo oczekiwany start nowego sezonu Fortnite: Battle Royale nastąpi już w pierwszym tygodniu czerwca. Fani jednej z najpopularniejszych gier wideo na rynku z niecierpliwością czekają na wydarzenie poprzedzające zmiany na mapie, w fabule i oczywiście w Karnecie Bojowym, który tradycyjnie będzie do kupienia za V-Dolce.

Znajdują się tam świetnie dopracowane skórki postaci, kilofy, lotnie i wiele innych dodatków umilających rozgrywkę. Dodatkowo za niektóre poziomy można zyskać V-Dolce - czyli wewnętrzną walutę, za którą można zakupić różne przedmioty w wirtualnym sklepie. Zawsze zawartość Karnetu Bojowego jest owiana wielką tajemnicą i odkrywane karty są dopiero po starcie sezonu.

Reklama

Jednak nie zawsze Epic Games potrafi dochować w pełni tajemnicę. Wielokrotnie zdarzały się różne przecieki, które potem z lepszą lub gorszą skutecznością znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości.

Wiele wskazuje na to, że jeden z polskich leakerów opublikował przeciek dotyczący Karnetu Sezonu 3., 3. Rozdziału. Ma pojawić się między innymi skin związany z jedną z serii legendarnych filmów przygodowych. O kogo dokładnie chodzi?

Według użytkownika ukrywającego się pod pseudonimem "Kapix97", jednym ze skinów ma być postać słynnego Indiany Jonesa - legendarnego odkrywcy, archeologa i podróżnika.

Ponadto do gry mają powrócić postacie z "Gwiezdnych Wojen". Interesującą ciekawostką może być również to, że spodziewana jest skórka związana ze słynnym filmem animowanym "Naruto". Te przecieki z pewnością wzmogą oczekiwanie na otwarcie nowego Sezonu.

Najlepsze tematy