Reklama

Reklama

Poznaliśmy polskiego reprezentanta CS:GO w turnieju ROG Masters

ROG MASTERS to zawody e-sportowe w Counter-Strike: Global Offensive i DOTA 2. Są organizowane przez markę ASUS Republic Of Gamers, a ich finały na LAN-ie odbędą się w Singapurze i Malezji - w zależności od platformy.

Przewidziana łączna pula nagród to aż 500 000 dolarów amerykańskich. W tym roku zaszczyt udziału w turnieju przypadnie również polskim graczom. Wiemy już, który zespół CS:GO z Polski wystąpi na tej ważnej imprezie.

O możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej w CS:GO walczyło 288 zespołów. Aż 8 najlepszych ekip zmierzyło się ze sobą w fazie playoff - 5 z nich otrzymało bezpośrednie zaproszenie do rozgrywek, a pozostałe 3 wyłoniono w otwartych kwalifikacjach. Mecze transmitowane były przez ESPORT NOW TV i w najlepszych momentach oglądało je nawet 10 000 widzów. Zwycięską drużyną, która weźmie udział w europejskich zawodach regionalnych, okazał się zespół PRIDE. Po drodze musieli pokonać takich wymagających przeciwników, jak Team Kinguin czy AGO Gaming.

Reklama

To nie koniec emocji związanych z eliminacjami do ROG Masters. W dalszym ciągu czekamy na poznanie polskiego reprezentanta w DOTA 2. W fazie playoff zmierzą się 4 zespoły - Team Singularity, który został zaproszony do tego etapu rozgrywek oraz 3 drużyny wyłonione w turniejach kwalifikacyjnych. Zwycięzca awansuje do europejskich zmagań, a drużyna, która zajmie drugie miejsce zostanie nagrodzona 5 myszkami ROG Sica i 5 podkładkami ROG Strix.

Pierwsze otwarte kwalifikacje wystartowały 10 lipca, jednak w dalszym ciągu trwają zapisy do drugiego i trzeciego turnieju. Organizatorzy zachęcają do spróbowania swoich sił w rozgrywce oraz do śledzenia starań naszych przyszłych reprezentantów.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy