Reklama

Predator już niebawem w Fortnite

​Najnowsze przecieki wskazują na to, że już wkrótce na serwery Fortnite’a trafi Predator. Postać znana z serii amerykańskich filmów ma zagościć na serwerach. Na razie jednak nie wiadomo w jakim charakterze. Istnieje również możliwość pojawienia się skórki z podobizną tego kosmicznego stwora.

Postacie znane z popkultury bardzo często pojawiają się w uniwersum Fortnite: Battle Royale. Jest to jedna z cech charakterystycznych tytułu od Epic Games. W przeszłości byli to superbohaterowie z Marvela czy John Wick z filmu o tym samym tytule, w którego wcielał się słynny aktor Keanu Reaves. O obecności Predatora świadczy kilka szczegółów, jakie odkryli fani gry podczas swojej przygody na mapie.

Najbardziej tajemniczym z nich są nieopublikowane oficjalnie dźwięki, które są ukryte w plikach gry. Miałyby one wystąpić w lokacji nazwanej jako "Tajemna Twierdza". Tam prawdopodobnie będzie tajemniczy "łowca" - pod znakiem którego odbywa się aktualny sezon gry. To jednak dopiero wierzchołek góry złożonej z różnych przecieków.

Reklama

Twórcy pomyśleli o zaimplementowaniu znanego triku z gier wideo czy kinematografii - easter eggów, czyli ukrytych niespodzianek dla bardziej uważnych graczy. Na mapie umieszczono ciężarówkę, jaka pojawiła się w filmie o Predatorze, tajemnicze dźwięki związane z tą postacią oraz...logo. Można zatem stwierdzić, że to są ostateczne dowody na to, że na mapie pojawi się Predator.

Nie wiemy natomiast kiedy to się stanie. Według informacji, ma być to boss, z którym gracz będzie musiał zmierzyć się na jakimś etapie piątego sezonu. Istnieją spekulacje, ze ma być to potyczka na finał. Z pewnością takie starcie by rozpaliło graczy do czerwoności. W końcu Predator jest jednym z najbardziej znanych bohaterów kina fantasy.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje