Reklama

Profesjonalni gracze Call of Duty organizują własny turniej Warzone

​Offseason w Call of Duty League sprzyja nie tylko licznym transferom, ale również zwiększonej populacji na serwerach Warzone. Swoją cegiełkę do tego trendu dołożą w przyszłym tygodniu Methodz i Zooma.

Methodz i Zooma to duo, które robi wokół siebie sporo szumu w społeczności Call of Duty League. Od kiedy Zooma wstrzymał profesjonalną karierę ze względu na kontuzję, jego stream cieszył się coraz większą popularnością.

Były zawodnik New York Subliners zasłynął przede wszystkim z podcastu The Flank organizowanego na jego Twitchu, gdzie regularnie omawia newsy ze świata Call of Duty. Często na transmisji pojawiał się również Zinni.

Były gracz Toronto Ultra, który aktualnie dalej szuka swojego miejsca w drużynie CDL, poinformował ostatnio o nadchodzącym turnieju Z&Z Invitational. Zinni i Zooma organizują własny turniej Warzone z pulą nagród w wysokości 20 tysięcy dolarów. Turniej odbędzie się 21 września o 21:00 polskiego czasu. Będzie to rywalizacja drużyn trzyosobowych.

Reklama

Na stronie organizatora można już znaleźć wydarzenie przypisane do wtorkowego turnieju. Na razie nie ma jednak żadnych dodatkowych informacji. Rejestracja do turnieju jest zamknięta, a "Invitational" w nazwie sugeruje, że będzie to impreza tworzona raczej z myślą o streamerach i profesjonalnych graczach.

Dla widzów największą atrakcją okaże się bez wątpienia fakt, że turniej odbędzie się z zamkniętych lobby. Zamiast oglądać kolejne wyścigi o największą liczbę eliminacji w zwykłych meczach, zobaczymy bezpośrednią rywalizację między uczestnikami. Może to oczywiście oznaczać, że tempo będzie nieco wolniejsze i nikt nie zdobędzie 30 eliminacji w meczu. Jest jednak szansa, żeby zobaczyć starcia pomiędzy Scumpem i Claysterem a topowymi graczami Warzone.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama