Reklama

Przyszłoroczne Call of Duty może zawierać ulubioną mapę graczy z Warzone

W Modern Warfare 3 wystartował właśnie 1. sezon, dając graczom możliwość rozgrywki na zupełnie nowej mapie - Urzkistan. Ale przecieki od osoby związanej z branżą dowodzą, że w przyszłym roku do gry może trafić pewna popularna mapa - Verdansk.

Verdansk był pierwszą mapą Warzone, kiedy nowa marka battle royale pojawiła się na rynku w marcu 2020 roku. Doniesienia specjalisty od przecieków, Toma Hendersona dowodzą, że mapa może wrócić wraz z przyszłoroczną edycją gry.

Verdansk ma się pojawić wraz z pierwszym sezonem Call of Duty 2024 oraz w ramach integracji gry z Warzone. Henderson sugeruje, że tematyka gry ma się kręcić wokół wojny w Zatoce Perskiej - podobnie informacje podawał już też wcześniej portal Windows Central. Tytuł ma być tworzony przez Treyarch i być częścią serii Black Ops.

Reklama

Activision już wcześniej potwierdzało powrót popularnych map trybu Resurgence, takich jak Rebirth Island oraz Fortune’s Keep, jeśli więc nowy przeciek również zostanie potwierdzony, gracze mogą się spodziewać całej palety doznań z gatunku nostalgii, jak tylko odpalą przyszłoroczną grę. Dodatkowo powrót mapy Verdansk wcale nie wydaje się czymś abstrakcyjnym, biorąc pod uwagę, że inne gry również decydują się na przywracanie klasycznych map, od których zaczęła się ich popularność - tak jest między innymi z pierwszą mapą Fortnite.

Natomiast w bliższej perspektywie, przed graczami Call of Duty zimowe wydarzenie w ramach sezonu 1. Zbliżająca się aktualizacja ma dodać mapy w świątecznym klimacie, specjalny skin Świętego Mikołaja oraz inne aktywności.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy