Reklama

PUBG: Battlegrounds - nowa mapa Deston wreszcie wprowadza system "windy"

Nadszedł bardzo ciekawy czas dla fanów PUBG: Battlegrounds. Na serwery popularnego battle royale trafiła właśnie jedna z większych aktualizacji od czasu przejścia gry na model free to play. Głównym bohaterem nowego patcha jest mapa Deston.

PlayerUnknown’s Battlegrounds od czasu swojej premiery i spopularyzowania nowego gatunku gier wideo przeszedł bardzo długą drogę. Niektóre battle royale cieszą się aktualnie większą popularnością i wielu graczom wydają się być bardziej płynne lub dopracowane. Nie ulega jednak wątpliwości, że PUBG: Battlegrounds wciąż wie, jak utrzymać przy sobie weteranów.

Doskonałym tego przykładem jest Deston, pierwsza mapa od czasu przejścia na free to play, która właśnie trafiła do gry. Miejscem akcji jest zniszczone przez powódź i huragan miasto. Dostajemy bardzo ciekawe połączenie otwartych, pustych przestrzeni z dużymi miastami. Część lokacji jest nawet wciąż zalana wodą.

Reklama

Ze względu na liczne budynki na mapie Deston PUBG Studios zasugerowało się pomysłem z Apex Legends i przedstawiło nową mechanikę - Ascender. Jest to linka, która w krótkim czasie przenosi nas w górę lub w dół budynku. Na mapie znaleźć można również nowy pojazd, Pillar Car, oraz nowe bronie - SMG MP9shotguna 012.

Mechanika zaczerpnięta z Apexa będzie dla fanów PUBG: Battlegrounds bardzo dobrą wiadomością. Eksplorowanie każdego budynku i szukanie schodów w celu wejścia na jakiś dach zawsze było męczące. Jeżeli rozwiązanie to przyjmie się na Destonie, może w przyszłości zawita również na innych mapach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: PUBG | battle royale
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy