Reklama

PUBG: Battlegrounds: Rondo - największy w historii plac boju jest już dostępny

Sam Hargrave - reżyser "Extraction" (Tyler Rake: Ocalenie) i "Extraction 2" (Tyler Rake 2) ożywia świat PUBG: Battlegrounds poprzez pełen akcji ośmiominutowy film, świętując oddanie w ręce graczy największego ze wszystkich dotychczasowych pól walki.

Rozpoczyna się nowy etap w PUBG: Battlegrounds od Krafton. Już teraz gracze mogą na własnej skórze poczuć unikalny klimat Rondo, czyli dziesiątej z map. Wszystko za sprawą aktualizacji 27.1, która od dziś jest dostępna na PC, a 14 grudnia pojawi się również na konsolach.

Rondo - nowa mapa do PUBG: Battlegrounds z największym dotychczas obszarem do rywalizacji

Rondo, znane również jako Ground of Honor, to mapa o rozmiarze 8x8, która może pochwalić się największym obszarem dostępnym do rywalizacji. Rozległe terytorium podzielono na dwa odrębne regiony, a każdy z nich oferuje unikalną atmosferę, na którą składają się nie tylko niespodzianki, ale również znane i lubiane elementy.

Reklama

Wraz z mapą Rondo wprowadzone zostały również innowacje rozszerzające możliwości w  ramach klasycznych założeń rozgrywki - wyląduj, złup, przetrwaj. Dzięki nowym funkcjom i zawartości tytuł zaangażuje jeszcze bardziej, a dynamiczne i efektowne zmagania będą towarzyszyć graczom podczas każdej rozgrywki.

Rondo wyróżnia się w PUBG: Battlegrounds zróżnicowanymi terenami, na które składają się spokojne jeziora i bambusowe zagajniki na południowym zachodzie oraz grzbiety górskie rozciągające się na północnym wschodzie. Mapa pełna jest godnych uwagi obszarów, takich jak emanująca tradycyjnym pięknem jezior i lasów wioska Yu Lin, przyciągająca wodospadami dzielnica mieszkalna w Ogrodzie Tin Long oraz wyróżniające się nadbrzeżną architekturą tereny Mey Ran. Każda z lokacji oferuje różnorodne opcje strategiczne.

Ponadto wieżowce i oświetlone neonami ulice Jadena City zwiastują intensywne miejskie batalie, podczas gdy w Fabryce NEOX gracze muszą być gotowi na unikalne scenariusze walk. To jednak nie wszystko, gdyż kolejne obszary, takie jak Rin Jiang, Jao Tin i Stadion rzucą grającym jeszcze inne wyzwania. Kolejne charakterystyczne cechy wyróżniające mapę to zniszczalne bambusy, które dodają do rozgrywki kolejną warstwę taktyczną oraz dodatkowy samolot startowy pozwalający na więcej wariantów lądowania. Dodatkowo Rondo wprowadza zupełnie nową broń JS9, pistolet maszynowy kal. 9 mm (SMG), idealny do walki na bliską odległość.

PUBG| Ground of Honor: Rondo - nowy, krótkometrażowy film Sama Hargrave'a

Krafton podzieliło się z fanami oficjalnym filmem aktorskim autorstwa Sama Hargrave'a, reżysera  "Extraction" (Tyler Rake: Ocalenie) i "Extraction 2" (Tyler Rake 2). Wśród aktorów, którzy wzięli udział w produkcji znaleźli się Daniel Wu (The Man with the Iron Fists, Tomb Raider, Reminiscence) oraz Lee Jung-Jae (Squid Game). Daniel Wu jako Alpha walczy o przetrwanie całego zespołu, podczas gdy Lee Jung-Jae portretuje Betę, dążąc do zemsty za śmierć swojego brata, który zginął z rąk drużyny Alpha. Ten krótki film idealnie obrazuje siłę nowej mapy, gdyż pełen jest intensywnych starć pomiędzy dwoma godnymi rywalami.

Nagrody dla graczy

Z okazji premiery mapy startuje Survivor Pass: Rondo, a wraz z aktualizacją odświeżony został również system nagród, do którego wprowadzono różnorodne nowości, w tym G-COIN, Schematy, Survivor's Chests i Artisan Tokens. Nowe przedmioty inspirowane kreacjami Daniela Wu (Alpha) oraz Lee Jung-Jae (Beta) będą dostępne dla graczy na PC do 6 marca, a dla użytkowników konsol do 14 marca 2024 roku.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: PUBG
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy