Reklama

PUBG najlepiej sprzedającą się grą grudnia na PS4

​Mógł odrobić straty Battlefield V, GTA zawsze sprzedaje się dobrze w okresach większych przecen, a wiele osób wciąż ma ochotę na Black Opsa 4...

Mimo obfitej w potężne, świeże tytuły konkurencji, to właśnie PlayerUnknown’s Battlegrounds wyszło zwycięsko z grudniowej walki. Po roku spędzonym jako ekskluzywny tytuł na Xboksie, 7 grudnia PUBG pojawił się wreszcie na PlayStation 4 i jak się okazuje, postanowił na nową platformę wejść szturmem.

Chociaż niektórzy mogli się nie spodziewać aż tak udanej premiery, szczególnie biorąc pod uwagę doniesienia o wielu problemach na konkurencyjnej konsoli, jednak jest kilka czynników, które wyjaśniają taki stan rzecz. Oprócz samej grudniowej premiery, zakończenia oczekiwania fanów PlayStation, PUBG zbiera również ostatnio sporo uwagi w gamingowej społeczności.

Reklama

Czasami powody są bardziej negatywne, jak chociażby ostatnia fala banów na profesjonalnej scenie. Takie nowości jak śnieżna mapa czy rozwój esportu w 2019 roku mogą zachęcić wielu graczy do sprawdzenia nowego tytułu multiplayer. Chociaż wystarczającym zaskoczeniem była już sprzedaż PUBG-a, większą niespodzianką byłoby pewnie utrzymanie się tego tytułu na szczytach list nadchodzących w kolejnych miesiącach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: PUBG
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy