Reklama

Reklama

Rainbow Six Parasite - wyciekło 5 minut z rozgrywki

Ubisoft mocno testuje cierpliwość graczy, którzy czekają na premierę Rainbow Six Parasite (wcześniej znane jako Rainbow Six Quarantine) od 2019 roku. Gra wciąż nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale do sieci wyciekł właśnie materiał z rozgrywki, co sugerować może, że nie będziemy musieli już długo czekać na debiut tej produkcji.

Youtubowy kanał DBL online opublikował 5-minutowe wideo z rozgrywki Rainbow Six Parasite. Nie mamy jednak pewności, czy jest to zupełnie świeży materiał, czy też może nagranie, które pojawiło się w sieci jakiś czasu temu (to zostało szybko skasowane przez Ubisoft), ale fani Rainbow Six zdecydowanie powinni się z nim zapoznać.

Akcja Tom Clancy’s Rainbow Six Parasite rozgrywa się za kilka lat w przyszłości uniwersum Rainbow Six. Operatorzy tym razem zmierzą się z zupełnie nowym rodzajem zmutowanych obcych pasożytów, które zarażają ludzi i ich otoczenie. W 3-osobowym trybie kooperacyjnym PvE gracze mogą przygotować się do rozpoczęcia pełnych napięcia, chaotycznych i całkowicie nieprzewidywalnych misji. Gracze będą mocno ryzykować za każdym razem, gdy przejdą do strefy kwarantanny. Gra jest inspirowana dobrze przyjętym, ograniczonego czasowo wydarzeniem w Rainbow Six Siege w ramach akcji Outbreak.

Reklama

Co ciekawe, Parasite to tytuł zastępczy dla gry znanej wcześniej jako Rainbow Six Quarantine - twórcy obawiali się, że kwarantanna będzie się źle kojarzyć w związku z pandemią koronawirusa i postanowili zmienić nazwę.

Rainbow Six Parasite zostało opóźnionie po raz pierwszy wraz z Gods & Monsters (następnie wydany jako Immortals: Fenyx Rising) i Watch Dogs Legion, a następnie po raz drugi wraz z Far Cry 6 z powodu problemów z produkcją podczas pandemii COVID. Teraz wiadomo, że tytuł ma zostać wydany do września 2021 roku.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy