Reklama

Reklama

Rainbow Six: Polish Cup - Anonymo kontynuuje znakomitą passę

​Zakończyła się czwarta kolejka rozgrywek Polish Cup 2022 w Rainbow Six: Siege. Swoją fantastyczną passę kontynuuje drużyna Anonymo Esports. Formacja ta nie doznała do tej pory żadnej porażki. Zapraszamy do podsumowania wszystkich spotkań.

Już pierwsze spotkanie zapowiadało się szlagierowo. Invicta Gaming podejmowała na mapie Oregon niepokonane do tej pory Anonymo Esports. Oczywiście ta druga ekipa była zdecydowanym faworytem pojedynku. To właśnie Anonymo od samego początku miało inicjatywę po swojej stronie. Po pierwszej połowie formacja ta prowadziła 4:2. Po zmianie stron przewaga została jeszcze bardziej powiększona i mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 7:4.

Drugi pojedynek przyniósł widzom wiele zwrotów akcji i śmiało można stwierdzić, że to jedna z najlepszych potyczek w obecnym sezonie Polish Cup. SKILLSTARS.pro podejmowało PACT na Kafe Dostoyevsky. Starcie trzeciej z piątą drużyną lepiej zaczęło się dla SKILLSTARS, które weszło w spotkanie z wielkim animuszem.

Reklama

Na półmetku wspomniana formacja wygrywała aż 5:1 i wszystko wskazywało na to, że zdobędą oni pełną pulę punktową. Tak się jednak nie stało. PACT odrobił wszystkie straty i doprowadził do dogrywki. Tam nieco lepsi okazali się SKILLSTARS, którzy wygrali 8:6.

Pojedynek Turowa Zgorzelecniestety nie dostarczył zbyt wielu emocji. Śmiało można stwierdzić, że przez całe spotkanie na serwerze była obecna tylko jedna drużyna - . Mecz na Oregon zakończył się ich zwycięstwem aż 7:1. Są to dwie zamykające tabelę Polish Cup drużyny, dlatego tak wielka dysproporcja może nieco dziwić obserwujących polską scenę Rainbow Six: Siege.

Ostatnie starcie - ESCA Gaming kontra Kjell's Disciples miało wręcz identyczny przebieg jak drugi mecz dnia. KJD prowadziło 5:1, by w drugiej połowie stracić to prowadzenie i walczyć w dogrywce. Siły z pierwszej połowy wróciły do Kjell's Disciples i to oni zwyciężyli 8:7.

Najlepsze tematy

Reklama