Reklama

Rainbow Six Quarantine to już Rainbow Six Extraction. Prezentacja już w sobotę

​Kiedy pod koniec ubiegłego roku Ubisoft ujawnił, że opóźni Rainbow Six Quarantine z powodu wyzwań produkcyjnych wynikających z pandemii, prawie potwierdził, że tytuł gry również zostanie zmieniony z oczywistych powodów. Teraz ogłoszono to oficjalnie.

Rainbow Six Quarantine ma nową nazwę: Rainbow Six Extraction. Ubisoft opublikował na YouTube nowy filmik ujawniający tytuł, który rzuca nieco więcej światła na grę. W Extraction zbierzemy zespół operatorów, którzy "zmierzą się z ciągle ewoluującym zagrożeniem ze strony obcych".

Nieludzki przeciwnik został zasugerowany już w momencie, gdy Ubisoft udostępnił wczesne szczegóły rozgrywki w 2019 roku, ale teraz potwierdzono biologiczne zagrożenie o pozaziemskim charakterze.

Szczegóły z wewnętrznego testu gry wyciekły w ostatnich miesiącach, a zdjęcia sugerowały, że gra może nazywać się Rainbow Six Parasite. Według Ubisoftu był to tylko wewnętrzny kryptonim, którego zespół programistów używał podczas prac. Warto przypomnieć, że Ekstrakcja bazuje na trybie epidemii w Rainbow Six Siege i miała pojawić się w 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Reklama

W ten weekend przyjrzymy się nieco bliżej Rainbow Six Extraction podczas prezentacji firmy na E3, Ubisoft Forward, zaplanowanej na 12 czerwca na 19:00 polskiego czasu. Nowa data premiery nie została jeszcze potwierdzona, a nie wiemy nawet, czy gra pojawi się na konsolach nowej generacji.


ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy