Reklama

Ranking HLTV: AGO coraz bliżej spadku

​AGO Esports jest coraz bliżej wypadnięcia z najlepszej trzydziestki rankingu portalu hltv.org w CS:GO. Jest to efekt ostatnich niepowodzeń drużyny na różnych frontach ligowych.

W poprzednim tygodniu "Jastrzębie" zajmowały 25. lokatę i były drugą najwyżej sklasyfikowaną polską drużyną po devils.one. Teraz jednak polska formacja, której prezesem jest Jakub Szumielewicz nie jest już w tak dobrej sytuacji.

AGO Esports spadło na 29 miejsce i już tylko dwa "oczka" dzielą Polaków od spadku z klasyfikacji w rankingu. Jest to efekt słabej postawy Polaków w rozgrywkach online z niżej notowanymi rywalami. Warszawska organizacja nie ma ostatnio dobrej passy i redakcja hltv.org zauważyła ten fakt.

Reklama

W dalszym ciągu najlepszą polską drużyną jest devils.one. Drużyna "TaZa" zajmuje 25 miejsce, tracąc zaledwie cztery punkty do rosyjskiego team forZe. Liderem rankingu jest nie kto inny, jak duńskie Astralis.

W pierwszej piątce było bez zmian, w porównaniu do zestawienia z ubiegłego tygodnia. Bardziej interesująco jest natomiast niżej. Fnatic, które dotarło do finału IEM Sydney awansowało z dziesiątej na szóstą pozycję, a NRG poprawiło swoją lokatę o trzy miejsca i piastuje aktualnie ósme miejsce.

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: HLTV
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy