Reklama

Ranking HLTV: znaczne awanse drużyn

​Najnowsze notowanie rankingu portalu HLTV.org odbyło się tuż po zakończeniu BLAST Premier Spring Series 2020. Zestawienie obfituje w znaczne awanse kilku drużyn. Niestety nie ma nowych, dobrych wieści dla kibiców z Polski.

W ścisłej czołówce doszło do jednej, bardzo poważnej zmiany. Na szóste miejsce awansowała ukraińska organizacja Natus Vincere. Jest to efekt bardzo dobrych występów podczas turnieju BLAST Premier Spring Series 2020 w Londynie. Zawodnicy z Europy Wschodniej wyprzedzili Team Vitality z Francji. Była to jedyna roszada w czołowej dziesiątce, W niższych partiach zestawienia jest znacznie więcej ruchu.

O poprawie dwóch lokat może mówić ENCE Esports. Finaliści ubiegłorocznego IEM Majora w Katowicach znaleźli się na 11. miejscu. Aż trzy pozycje stracili gracze Ninjas in Pyjamas (aktualnie 14. miejsce).

Reklama

Ogromny awans zanotowało również OG. Kolejna drużyna, która bardzo dobrze zaprezentowała się w stolicy Wielkiej Brytanii poprawiła się aż o osiem "oczek" i teraz może się cieszyć z siedemnastego miejsca. Najbardziej okazały marsz ku górze tabeli wykonało jednak duńskie Copenhagen Flames. Rodacy Hansa Christiana Andersena znajdują się na 30. miejscu, co może nie wygląda okazale, za to awans aż o dziesięć pozycji już tak.

Niestety polskie drużyny nie mogą być zadowolone. Jedynie byłe Virtus.pro jest jedynie w rankingu na 29. miejscu, lecz ta drużyna rozpadła się przed kilkoma dniami i losy naszych rodaków w notowaniu mogą być niepewne.

Liderem pozostaje od wielu tygodni Astralis, tuż przed mousesports oraz Evil Geniuses. W kolejnych notowaniach powinno być znacznie więcej zmian, gdyż zbliża się Intel Extreme Masters w Katowicach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy