Reklama

Reklama

Raper zagra w Ultralidze

​Nowy rok powoli zbliża fanów do kolejnego sezonu Ultraligi. Na razie składy formacji owiane są jednak sporą tajemnicą. Nieoczekiwanie coraz śmielej w social mediach zaczął poczynać projekt Komil&Friends, odsłaniając swoje karty. Jedną z nich będzie znany raper, który zresztą niedawno opublikował w internecie swój nowy utwór.

Choć wiosenny sezon Ultraligi 2021 jest dość daleko od początku, to już jednak mówi się o nim całkiem sporo. Główny wpływ na na to mieli esportowcy skarżący się na niskie wynagrodzenia oferowane przez organizacje. Udział w publicznej dyskusji wziął m.in. Fryderyk "veggie" Kozioł, dość krytycznie podchodząc do opinii wydanych przez graczy.

Oprócz tego karuzela transferowa trwa, choć aktualnie pozostaje ona w kuluarach, toteż rzadko pojawiają się wiadomości odnośnie do zbudowania przez daną organizację składu na nadchodzący split. Wyjątek stanowi organizacja Komil&Friends, czyli nowy twór, jaki ma szanse na wygranie najważniejszych polskich zmagań.

Reklama

K&F dość szybko rozpoczęło odsłanianie swoich zawodników. Na razie organizacja przedstawiła dwóch członków formacji. Jednym z nich jest Konrad "KonDziSan" Sopata. Mimo młodego wieku Sopata to doświadczony esportowiec i trener. W swojej karierze miał on okazję grać w wielu ligach i organizacjach.

Szczególnie zaskoczenie wzbudziło jednak ogłoszenie Komila "Komila" Khamidova. Dla niezaznajomionych z tematem to osoba głównie kojarzona ze środowiskiem rapowym. Kilka lat temu "Komil" miał mocne otwarcie, wypuszczając bardzo dobrze przyjęte single. Niedawno wrócił on do tego fachu po kilku latach przerwy. Oprócz tego 23-latek to również wysokiej klasy pokerzysta oraz szachista. Teraz do jego talentów dojdzie walka w League of Legends.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy