Reklama

Reklama

Riot Games ogłosiło szczegóły odnośnie swoich największych imprez 2018 roku

Wreszcie poznaliśmy więcej detali. W opublikowanym dzisiaj artykule, Riot oficjalnie zapowiedział miejsca, w których odbędzie się większość ich najbardziej wyczekiwanych wydarzeń.

Zacznijmy od najważniejszej informacji dla naszego regionu. Tegoroczne MSI odbędzie się w Europie. Po dwóch wydarzeniach All-Star i Worldsach 2015, przyszedł czas na Mid-Season Invitational.

Faza grupowa (3-15 maja) zostanie rozegrana w Berlinie, w studiu LCS, gdzie na co dzień rywalizują najlepsze drużyny Europy, a finały przeniosą się do Paryża (18-20 maja).

Najważniejsza impreza w roku, Worlds 2018, tym razem trafi do Korei. 24 drużyny pojadą do stolicy esportu, gdzie będą rywalizować o najbardziej prestiżowy tytuł w League of Legends.

Reklama

Więcej szczegółów, odnośnie sprzedaży biletów i konkretnej daty rozpoczęcia imprezy, poznamy w przyszłości. Podobnie sytuacja ma się odnośnie All-Star, który ma odbyć się w Stanach Zjednoczonych. Wiemy, kiedy spotkają się najlepsi gracze (3-9 grudnia), ale nie wiemy jeszcze gdzie.

Więcej szczegółów, odnośnie dat imprez oraz Rift Rivals, znajdziecie na tej stronie.

Tomasz Alicki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Riot Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy